+37256229284
kontakt@toruabi.info

Torumees Tallinnas ja Harjumaal

Torumees tagab oma tööga kodu ja teiste hoonete vee-, jäätme- ja küttesüsteemide korrapärase toimimise. Meie torumees teostab torutööd alates pisitöödest kuni suuremate projektideni. Tegutseme Tallinna ja Harjumaa piires ning meie torumees on saadaval 24h.

Toruabi > Teenused > Torutööd > Torumees

Torumees

Oleme Tallinnas tegutsev ettevõte, mis pakub erinevaid toruabi ja santehniliste tööde teenuseid. Meie eesmärk on pakkuda Teile kvaliteetset ja kiiret teenust madala hinnaga. Meie torumehe teenused hõlmavad torutööde tegemist, kanalisatsiooniummistuste likvideerimist, tehnosüsteemide avariitööd, torustiku remonti, boilerite paigaldust, hooldust ja remonti, veefiltri vahetust, radiaatorite vahetust ja paigaldust, valamute paigaldust, torude puhastust, survepesu jne.
Meie teenus sisaldab kõiki vajalikke tegevusi alates materjalide transportimisest kuni tööde teostamiseni. Kasutame oma tehnikat ja vajadusel ka koostööpartnerite tehnikat. Meie ettevõte on avatud 24/7 ning meie teenused on saadaval Tallinnas ja Harjumaal.

Torumehe hind

Hind on suuresti sõltuv tööde mahust ja keerukusest. Olenevalt kas teil on kiireloomuline probleem mis on kiiresti lahendatav või suurem projekt mis vajab planeerimist ning pikemaajalist teostamist. Täpsemat teavet hindade kohta leiad meie hinnakirja lehelt .

Paigaldus, remont ja hooldus

Peamiseks probleemiks vanade torude puhul on lekkimine. Purunenud torustikest tekkinud rahaline kahju ei pruugi piirduda ainult veerve suurenemise näol vaid võib tekkida ka toru ümbruses oleva kahjustumisest. Tihtipeale võib probleemile lahenduse otsimisel olla kahjustunud juba mööbel, sein või põrand. Aitame parandada veekahjustusest tekkinud probleemi ning hooldame ka ennetavalt torustike.
Omame laialdast kogemust santehniliste probleemide lahendamisel ning suuremate ja väiksemate torutööde teostamisel. Planeerime-, paigaldame- ja parandame torustike. Teostame kanalisatsioonitorude kontrolli, puhastamist ja väljavahetamist. Samuti tegeleme ka hädaolukordade kui ka väiksemate töödega nagu nt. segistite ja valamute remont, veepehmendajate paigaldamine, paigaldame või vahetame välja tualetipotte, vanne ja duši nurkasid.

Miks valida meie torumees?

Meie ettevõtte eeliseks on kiire ja kvaliteetne teenindus, me töötame 7 päeva nädalas, 24 tundi päevas. Pakume kliendile täisteenust, mis sisaldab nii tööde teostamist kui ka materjali transporti.
Meie santehnikud on abiks kui teostada on vaja kanalisatsiooniummistuste likvideerimine , vee-, kanali- ja küttesüsteemide ehitust, teostame torude puhastust ja survepesu, fekaalide vedu, sadevee kaevude puhastamine, välistrasside survestamine, rasvaeraldajate puhastamine, pumpamistööd, ülepumpla puhastustööd.
Ükskõik milline probleem teie torudega võib tekkida ning pole vahet millised tööd on vaja teostada, võtame kõik vastutuse enda kanda ning lubame et teostame torutööd kvaliteetselt ning aitame teid välja ka kõige ebameeldivamatest olukordadest.

Võta ühendust

Kui vajad santehnilist teenust Tallinna ja Harjumaa piires, võta meiega ühendust. Meie sõbralik ja asjatundlik meeskond on ööpäevaringselt saadaval, et aidata teid kõigi torustiku probleemide korral. Meie torumees on valmis pakkuma ka konsultatsiooni. Anname endast parima pakkudes teile kiiret ja kvaliteetset teenindust.

1. Võta ühendust

Helista või kirjuta meile. Oleme valmis teostama Teie projektid või lahendama kiireloomulised probleemid.

2. Reageerime kiiresti

Vastame päringule ühe tööpäeva jooksul. Kui Teil on kiireloomuline häda siis soovitame helistada.