+37256229284
kontakt@toruabi.info

Santehnilised tööd Tallinnas

Professionaalsed santehnilised tööd Tallinnas.

Toruabi > Teenused > Santehnilised tööd

Sanitaartehnilised tööd

Pakume Tallinna ja selle ümbruskonna elanikele professionaalset sanitaar tehnilist teenindust. Meie pikaajaline kogemus torutööde valdkonnas garanteerib kvaliteetse töö teostamise kiiresti ja madala hinnaga. Pakume optimaalseid ja elu lihtsustavaid lahendusi, mis aitavad lahendada kõik sanitaartehnilised probleemid.
Meie teenuste loetelu hõlmab erineva keerukusega töid, nagu ummistuste ja lekete kõrvaldamine, sanitaarseadmete remont, demontaaž ja vahetus, dušikabiinide, vannide, pesumasinate ja nõudepesumasinate paigaldus, kütte- ja kanalisatsioonisüsteemide hooldus, torude, püstikute ja veemõõturite vahetus jne.
Meie spetsialistid lähenevad igale kliendile individuaalselt, võttes arvesse nende vajadusi ja soove. Sanitaartehniliste tööde maksumus sõltub töö keerukusest. Meie eesmärk on tagada, et kõik teie sanitaarseadmed töötaksid automaatrežiimis ilma tõrgeteta, pikendades seadmete töööaega ja vähendades hoolduskulusid.
Meie spetsialistid on kõrge kvalifikatsiooniga ja omavad pikaajalist kogemust sanitaartehniliste tööde teostamisel.
Santehniliste teenuste hulka kuuluvad: avariide likvideerimist, torustike ja seadmete remonti, paigaldust (WC potid, valamud, segistid) ja hooldust. Meil on kogemus küttesüsteemide läbipesus, toruabi, torutöödes, santehnilistes töödes, vee-ja küttesüsteemide survestamises, soojusvõrkude paigaldamises, remontimises ja hooldamises, küttesüsteemide paigaldamises ja tasakaalustamises, küttepatareide vahetuses ja uute paigaldamises, soojussõlmede ehitamises, remontimises, soojusvahetite remontimises, läbipesus ja paigaldamises, tsirkulatsioonipumpade vahetuses, remontimises ja paigaldamises, keskkütte rasakaalustusventiilide paigaldamises ja remontimises, kütte-ja soojaveepüstikute ventiilide remontimises ja paigaldamises, käterätikuivatite vahetuses ja paigaldamises, kanalisatsiooniummistuste likvideerimises, kanalisatsioonipumpade remontimises, vahetamises ja paigaldamises, rasvapüüdurite puhastamises, vahetamises ja paigaldamises, äravoolutorude ummistuste likvideerimises, santehniliste seadmete paigaldamises, vee- ja küttearvestitepaigaldamises, hoolduses ja taatlemises, hüdrofooride paigaldamises, vahetuses, elektriboilerite paigaldamises, remontimises ja hoolduses, tehnosüsteemide isolatsioonitöödes, vee- ja kütesüsteemide külmutustehnika kasutamises kui vee sulgemine on võimatu, külmunud kanalisatsiooni ja veetorude süsteemide külmumisest lahtisulatamises (sisemised, välised, plastik ja metalltorud), santehniliste seadmete paigaldamises või vahetuses (kinnitus, sidumine kanalisastiooni- ja sooja-ning külmavee torustikuga): vannid, WC potid, loputuskastid, kompaktid, bideed, dušisegistid, pesumasinad, nõudepesumasinad, kraanikausid, soojaveeboilerid jne. Meie spetsialistid on kõrge kvalifikatsiooniga ja omavad pikaajalist kogemust sanitaartehniliste tööde teostamisel.

1. Võta ühendust

Helista või kirjuta meile. Oleme valmis teostama Teie projektid või lahendama kiireloomulised probleemid.

2. Reageerime kiiresti

Vastame päringule ühe tööpäeva jooksul. Kui Teil on kiireloomuline häda siis soovitame helistada.