+37256229284
kontakt@toruabi.info

Korteriühistud

Pakume professionaalset koostööpartnerlust ühistutele.

Toruabi > Teenused > Korteriühistud

Korteriühistud

Korterelamute haldamine ja hooldamine on oluline tegevus, mis tagab elukvaliteedi ja tehnosüsteemide töökindluse. Üldiselt on korteriühistu juhatus vastutav maja haldamise eest ja korraldab vajalikud hooldustööd. Tehnosüsteemid, nagu küttesüsteemid, veevarustus, kanalisatsioon, elektritööd jne, vajavad regulaarset hooldust, parandamist ja remonti.
Pakume Tallinnas ja Harjumaal korteriühistutele koostööd mille kõige mugavam viis on sõlmida hooldusleping. Hoolduslepingus on kajastatud avariiolukordade lahendamine esmajärjekorras, küttesüsteemide ettevalmistus kütteperioodiks, järjepidev tehnosüsteemide hooldus, veevarustuse ja kanalisatsiooni hooldus, ennetusremont, üldelektritööd ja muud lepinguga sätestatud tööd. Lepinguliste klientidele kehtivad soodushinnad.
Hooldusettevõttel on ööpäevaringne ligipääs hoone tehnosüsteemidele, mis teeb hoolduse ja tehnilise teeninduse kliendile eriti mugavaks. Avariiolukorras on tihti vajalik ligipääs keldrisse, pööningule või soojussõlme, kui avarii tekkimise ajal ei ole vastutavat korteriühistu liiget kohal, võib olukorra likvideerimine võtta kauem aega. Hoolduslepingu sõlmimisel tagab korteriühistu juhatus hoone tehnosüsteemidele korrektset hooldust, kindla ettevõtte, kes koheselt reageerib avariiolukorrale ja majaelanikud teavad alati, kes vastutab tehnosüsteemide eest.

1. Võta ühendust

Helista või kirjuta meile. Oleme valmis teostama Teie projektid või lahendama kiireloomulised probleemid.

2. Reageerime kiiresti

Vastame päringule ühe tööpäeva jooksul. Kui Teil on kiireloomuline häda siis soovitame helistada.