+37256229284
kontakt@toruabi.info

Drenaaž - Drenaaži paigaldus ja ehitus

Pakume professionaalset drenaaži ehitust ja hooldust nii uutele kui ka olemasolevatele objektidele.

Toruabi > Teenused > Drenaaž

Drenaaži paigaldamine

Drenaaž on maa sisse ehitatud süsteem liigse vee kogumiseks ja ärajuhtimiseks. Drenaaž aitab hoida liigset vett maja vundamendist eemal, et see ei satuks keldrisse ega maja vundamendi alla kus jäätumine saaks vundamenti rikkuma hakata. Drenaažitorudel on augud, mille kaudu saab liigne vesi süsteemist aega mööda maapinda imenduda. Drenaažisüsteemides on igal teisel pöördel vaja vaatluskaevusid.
Maja halvim vaenlane on niiskus. Seetõttu on vee ärajuhtimise süsteemi planeerimine maja ehitamise juures oluline osa. Majaomanikud peaksid võtma kõik vajalikud meetmed, et kaitsta oma kodu niiskuse eest. Peaasi, et maja vundament oleks kuiv. Uue kodu ehitamisel või vana renoveerimisel on drenaaži sügavus, sademeveesüsteemid ja kanalisatsioonisüsteemid väga olulised. Õige paigaldus ja hilisem korralik hooldus on samuti olulised ning aitavad ära hoida palju probleeme.
Drenaažiehitus koos äravoolutorudega on torustiku süsteemi loomine, mille eesmärgiks on vee ärajuhtimine mis aitab sademeveesüsteemil oma funktsiooni täita ja vihmavee majast eemale juhtida. Drenaažitorude paigaldus ja planeerimine sõltub krundi ja pinnase asukohast ning sademete hulgast. Drenaaži ümber olev pinnas, näiteks killustik või kruus, aitab drenaažisüsteemil talvise pakase ajal paigal püsida. Drenaažikaevud on drenaažitorude oluline osa. Drenaaži ehitus on tööetapp, mis väärib planeerimisaega.

Drenaaži paigalduse hind

Drenaaži ehitamise maksumus sõltub mitmest tegurist, nagu pinnase tüüp, kaeveõõne suurus ja sügavus, täitematerjal, asukoht ja palju muud. Need tegurid mõjutavad ka lisakulusid, näiteks võib tekkida vajadus paigaldada pumbad. Lisanduvad ka lisakulud projekti koostamiseks.

1. Võta ühendust

Helista või kirjuta meile. Oleme valmis teostama Teie projektid või lahendama kiireloomulised probleemid.

2. Reageerime kiiresti

Vastame päringule ühe tööpäeva jooksul. Kui Teil on kiireloomuline häda siis soovitame helistada.